+38 (044) 303-95-33

+38 (097) 656-73-33

Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Нд до 18:00

Насадки на унітаз та їх функції

A- A A+
Насадки на унітаз та їх функції
Людям, яким через слабке здоров'я чи вік кожен рух дається насилу, часто таке просте завдання, як сісти на унітаз, буває скрутним. Але щоб спростити життя таким людям є спеціальні санітарні пристрої – насадки на унітаз . Людині буває важко сісти і підвестися з унітазу, оскільки стандартні вироби досить низькі, але за допомогою спеціальної насадки на унітаз є можливість збільшити її. 
 

Як вибрати насадку на унітаз

Даний вид конструкцій підходить практично для будь-яких унітазів – різних форм та розмірів. Їхнє кріплення здійснюється досить просто, без застосування спеціальних інструментів. З їхньою допомогою можна збільшити висоту на 8 – 15 см. При покупці важливо звернути увагу на те, яке навантаження здатне витримувати конструкція. Для їх виготовлення використовують міцний, довговічний пластик, що легко миється. Зазвичай насадки на унітаз розраховані на вага 100-150 кг. Контур сидіння забезпечує комфортне використання, поверхня легко чиститься та на ній не утворюються плями. Є моделі, які мають фіксовану висоту, наприклад Nova 8320 – висота 10 см. Також існують варіанти конструкцій, які мають можливість регулювання по висоті – Nova 8300. Така насадка на унітаз може збільшувати висоту від 8-15 см, 
 

Переваги насадок на унітаз

 
Людям похилого віку, а також тим, хто має якісь проблеми з опорно-руховим апаратом або проходить реабілітацію після травм та операцій насадка на унітаз стане корисним та необхідним атрибутом туалету, здатним полегшити та покращити якість життя. 
 

Хотілося б підбити підсумок і назвати основні переваги цих конструкцій:

 
- можна збільшити висоту унітазу залежно від ваших потреб;
- Насадки підходять для унітазів будь-якої конфігурації;
- проста установка без допомоги інструментів (насадка кріпиться на зовнішній бік унітазу двома фіксаторами);
- Є відкидна кришка;
- гігієнічність використання забезпечує високоякісний пластик, що легко миється. 

Коментарі

Залишити коментар

×
Залишіть Ваш номер телефону та вкажіть ім'я. Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Відмінити