+38 (044) 303-95-33

+38 (097) 656-73-33

Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Нд до 18:00

Необхідні аксесуари для медичних ліжок

A- A A+
Необхідні аксесуари для медичних ліжок
Аксесуари для медичних ліжок є незамінними елементами якнайшвидшого одужання пацієнтів, які, через вік або обставини, виявилися прикутими до ліжка. Вони покликані полегшити життя людям та зробити найзручнішим процес реабілітації тим, хто проходить лікування в медустановах чи домашніх умовах. До таких виробів, зокрема, належать надліжкова трапеція та поручні для медичного ліжка. Завдяки цим аксесуарам лежачий хворий зможе самостійно підвестися, сісти або перевернутися. Не дозволяє м'язам атрофуватися, зміцнить їх, зменшить залежність людини від допомоги асистента чи медичного персоналу. 
 

Надліжкові трапеції

Конструкція виконана із міцного металу. Вона розміщується біля узголів'я ліжка, а щоб піднятись користувачеві слід взятися руками за трикутник і підтягнутися. Надліжкова трапеція підходить для будь-якого виду ліжок. Вона надійно та легко кріпиться за допомогою спеціальних механізмів. Конструкцію можна регулювати за висотою залежно від потреб пацієнта. Спочатку використання хворому може бути потрібна допомога асистента, що дозволить убезпечити його рухи та дії. Виріб повністю розбирається та компактно складається, що дуже зручно для зберігання та транспортування. Надліжкова трапеціяне вимагає особливих методів технічного обслуговування. Досить періодично ретельно перевіряти виріб на наявність пошкоджень та поломок. У разі виявлення технічних неполадок припинити експлуатацію конструкції. При повторному встановленні трапеції необхідно перевірити надійність її фіксації. Чищення виробу проводиться м'якою сухою ганчіркою, а в разі потреби можна використовувати м'які миючі засоби, але не застосовувати розчинники та абразивні речовини.
 

Поручні для медичних ліжок

 
Головна якість, якою повинні мати поручні - це висока надійність, тому для їх виробництва використовують високоміцну хромовану сталь або алюміній. Вони здатні витримувати великі навантаження та не піддаються корозії. Конструкції можуть регулюватися за висотою, а також за довжиною. Вони монтуються за допомогою незалежного кріплення. Поручні універсальні, тому підходять для медичних ліжок різної ширини. Крім того, можна налаштувати висоту поручнів відповідно до фізіологічних особливостей користувача. Поручні легко миються та стійкі до впливу різних миючих речовин.

Коментарі

Залишити коментар

×
Залишіть Ваш номер телефону та вкажіть ім'я. Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Відмінити