+38 (044) 303-95-33

+38 (097) 656-73-33

Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Нд до 18:00

Як правильно вибрати туалетний стілець

A- A A+
Як правильно вибрати туалетний стілець
Така проста справа, як проведення санітарно-гігієнічних процедур, для ослаблених людей похилого віку або тих, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом, буває серйозною проблемою. Однак, щоб полегшити життя таким користувачам, конструктори спеціально розробили стілець-туалет. Такі вироби використовуються як у домашніх умовах, так і в стаціонарах. Вони виготовляються із міцних високоякісних матеріалів та здатні забезпечити максимальний комфорт при їх експлуатації.
 

Види туалетних стільців

Сьогодні на ринку представлений досить широкий асортимент туалетних стільців, але вони мають декілька базових відмінностей. Основним чинником, що впливає вартість конструкції, є можливість різних регулювань. Стілець-туалет для інвалідів може бути стаціонарним або складним. Перший варіант більш дешевий та його, як правило, використовують у лікувальних закладах. Складні моделі зручні у транспортуванні та зберіганні та частіше їх купують для домашнього використання. Завдяки наявності знімної кришки туалетний стілець можна використовувати як звичайне сидіння. При покупці обов'язково потрібно уточнити, яке навантаження може витримувати конструкція. Залежно від моделі вона може становити від 90 до 150 кг. Чим більше корисних функцій має стілець-туалет, тим комфортнішим буде його застосування. 

 

На що звернути увагу при виборі стільця-туалету

 
Основним аспектом під час виборів виробів є надійність несучої конструкції – бази. Для людей з великою масою тіла можна вибрати моделі Nova A8700AA (Тайвань), який витримує навантаження до 150 кг, Nova B8500CA (до 130 кг) - виконані з міцної сталі, що мають п'ять рівнів регулювання та компактно складаються. 
Величезною зручністю є відкидні підлокітники – модель Nova A8900AD, завдяки яким асистент зможе допомагати користувачеві сідати та вставати зі стільця туалету. Поручні конструкції покриті м'яким полімерним матеріалом, що не допускає ковзання. Крім того, він здатний витримати навантаження 130 кг. Завдяки продуманості кожної деталі вдалося досягти оптимального балансу найважливіших експлуатаційних характеристик.
До найпростіших нескладних моделей, що регулюються по висоті, відносяться Норма-Трейд/Шанс СТ 2.2.0, СТ 1.2.0, СТ 1.1.0, а також СТ 2.1.0 (не регульований). Вони не призначені для людей з великою вагою (навантаження 80 -100 кг), але в усьому іншому це надійні та якісні вироби. 
 
 

Коментарі

05.11.2017 10:44

Нужно срочно сидение пластмасс на туалет для инвалида,основание железные есть ,а сидение поломано ,помогите

Залишити коментар

×
Залишіть Ваш номер телефону та вкажіть ім'я. Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Відмінити